Rounded Rectangle 1instagram
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-17:00

Ваш кошик порожній!

Гарантія

На кожен товар надається повна гарантія терміном на 12 місяців від нашого магазину! Ми завжди дбаємо про авторитет магазину, і ніколи не відмовляємо клієнтам по гарантійним проблемам

Перед відправкою товар тестується і перевіряється, у всіх телефонах встановлені міжнародні прошивки з повним набором мов (в тому числі російського і українського). До кожного товару в обов'язковому порядку додається гарантійний талон з нашими зобов'язаннями і реквізитами

 

Гарантійні зобов'язання

На всі товари, придбані в інтернет-магазині mobilchina.com.ua поширюється дія закону України "Про захист прав споживачів" від 13.01.2017

1.1. Гарантійні зобов'язання дають право Покупцеві на ремонт & nbsp; товару протягом 12 (дванадцяти) календарних місяців, за винятком таких його комплектуючих, як системна плата, центральний процесор, дисплей і сенсорну панель (touch screen). На системну плату, центральний процесор, дисплей і сенсорну панель (touch screen) надається гарантія протягом 1 (одного) календарного місяця з дня отримання товару. Разом з товаром в обов'язковому порядку необхідно надіслати копію гарантійного талона з підписом покупця і заповнений лист-вкладиш з описом несправності і контактними даними покупця.

1.2. Гарантія не поширюється на наступні пункти:

 • Аксесуари, що входять в комплект з мобільним телефоном;
 • акумуляторна батарея;
 • дротова гарнітура;
 • з'єднувальний кабель з ПК;
 • зарядний пристрій
 • програмне забезпечення, встановлене на товар і витікаючими наслідками від цього (збій ОС, налаштування системи та інші)

1.3. Відповідно до закону клієнт має право повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки товару. При цьому повинні бути дотримані такі умови:

 • товар не був у вживанні і не має ознак використання: потертостей, слідів удару, відколів, слідів розтину, на телефони розмов не більше 5 хвилин по внутрішньому лічильнику в прошивці;
 • товар укомплектований повністю, не порушений вид заводської упаковки;
 • збережений товарний вид товару: заводські захисні плівки не піддавалися впливу, пакетики, ярлики і маркування;
 • наявність всіх документів (гарантійний талон, інструкція); 

1.4. У разі настання гарантійних зобов'язань:

 • доставка товару в сервісний центр здійснюється за рахунок Клієнта (повернення за рахунок одержувача забиратися не будуть);
 • здійснюється аналіз несправності і в разі виявлення заводського браку проводиться ремонт або заміна вироби на аналогічне.

1.5. Настійно рекомендуємо Вам зберігати на іншому (зовнішньому) носії інформації резервну копію всієї інформації, яку Ви зберігаєте в пам'яті телефону або на мультимедійній картці, яка використовується з телефоном. Ні при яких обставинах наша компанія не несе відповідальності за будь-якої особливий, випадковий, прямий або непрямий збиток або збитки, включаючи, але не обмежуючись тільки перерахованим, упущену вигоду, втрату або неможливість використання інформації або даних, витрати по відновленню інформації або даних, збитки , викликані перервами в комерційній або іншій діяльності, що виникають у зв'язку з використанням або неможливістю використання телефону.

1.6. Гарантійний строк обчислюється з дня отримання замовлення.

1.7. На аксесуари (акумулятори, гарнітури, зарядний пристрій і т.п.) гарантія не поширюється. Гарантійний ремонт здійснюється протягом 14 днів з моменту здачі його на ремонт (отримання товару сервісним центром). В окремих випадках, коли ремонт вимагає спеціальних комплектуючих або обладнання, термін гарантійного ремонту може бути продовжений до 40 робочих днів, відповідно до закону про технічно складних пристроях (якими є смартфони).

2. Гарантія не поширюється на недоліки товарів в наступних випадках:

2.1. Якщо недолік став наслідком недбалого поводження, застосування товару не за призначенням, порушення умов і правил експлуатації, викладених в інструкції з експлуатації в т.ч. внаслідок впливу високих або низьких температур, високої вологості або запиленості, невідповідності Державним стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж, попадання внутр корпусу рідини, комах та інших сторонніх речовин, істот і предметів.

2.2. Якщо недолік товару з'явився наслідком несанкціонованого тестування товару чи спроб внесення змін до його конструкції, в т.ч. ремонту або технічного обслуговування в неуповноважених нашою фірмою ремонтної організації.

2.3. Якщо недолік товару проявляється в разі незадовільної роботи мережі, внаслідок недостатньої ємності мережі та потужності радіосигналу, експлуатації товару на кордоні або поза зоною дії мережі, в т.ч. через особливості ландшафту місцевості та її забудови.

2.4. Якщо відсутні внутрішні гарантійні пломби або апарат має зовнішні механічні пошкодження.

3. Запобіжні заходи:

3.1. Користуючись телефоном, дотримуйтеся вимог закону та місцевих обмежень, які можуть діяти, наприклад, в літаках, на заправних станціях, в лікарнях та за кермом автомобіля.

3.2. Телефон може перешкоджати роботі медичного обладнання, наприклад, кардіостимуляторів або слухових аппаратов.Расстояніе між телефоном та стимулятором серця має становити не менше 20 см. Під час розмови тримайте телефон до того вуха, яке знаходиться далі від кардіостимулятора. Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого лікаря.

3.3. Маленькі діти не вийняли й не проковтнули дрібних деталей, наприклад, SIM-картки, ізоляції, кільця й накривки об'єктиву. Зберігайте телефон у недоступному для маленьких дітей місці.

3.4. Не можна підключати зарядний пристрій до електромережі, напруга в якій вище зазначену на зарядному пристрої. При недотриманні цієї вимоги може призвести до пошкодження зарядного пристрою. Під час зарядки акумулятора зарядний пристрій повинен підключатися до легкодоступної розетки. Після зарядки акумулятора зарядний пристрій можна вимкнути, лише від'єднавши його від електромережі.

3.5. Сигналізація надходження виклику, інформаційні сигнали та розмова в режимі гучного зв'язку через динамік. Не тримайте телефон до вуха, якщо він дзвонить або якщо Ви включили функцію гучного зв'язку. При бо це може спричинити серйозне хронічне захворювання слуху.

3.6. Не кладіть телефон поруч з електромагнітними носіями даних, такими як кредитні картки та дискети, тому що це може привести до втрати інформації на цих носіях.

3.7. Телефон можна відкривати тільки для заміни акумулятора (якщо він знімний) і SIM-карти. Акумулятор можна розбирати ні в якому разі. Будь-які зміни пристрою неприпустимі і ведуть до втрати гарантії.

3.8. Використані акумулятори та телефони утилізуйте згідно з чинним законодавством.

3.9. Мобільні телефони можуть створювати перешкоди для телевізорів, радіоприймачів та ПК.

Mobilchina рекомендує