Rounded Rectangle 1instagram
ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 09:00-17:00

Ваш кошик порожній!

Інформація про магазин MobilChina

Інтернет-магазин MobilChina.com.ua почав свій розвиток в далекому 2012 році. Першими товарами були недорогі копії, а також смартфони Star, Zopo, Px Phones. З кожним роком якість телефонів росло, з'являлися нові бренди і модифікації телефонів. Починаючи з 2014 року наш магазин повністю перепрофілювався, ми відмовилися від копій і телефонів невідомих марок. Тепер у нас в асортименті виключно оригінальні смартфони AGM, Blackview, Cubot, Doogee, Oukitel, Realme, Ulefone, Xiaomi і інші китайські ТОП-бренди за дуже вигідними цінами. Всі товари купуються в Китаї безпосередньо у заводських рітейлерів, минаючи цілий ланцюжок посередників, кожен з яких заробляє певний відсоток. Завдяки цьому нам вдалося максимально наблизити ціни до рівня ринку Китаю, і вони є одними з кращих в Україні. Тепер купити китайський телефон - це престижно і економно, оскільки саме китайські телефони очолюють рейтинг найбільш потужних і продуктивних смартфонів.

У нашому магазині працює команда професіоналів, є невеликий склад з наявністю найбільш популярних моделей. Намагаємося перевіряти і тестувати кожен товар, у нас практично ніколи не буває браку.

Якщо у Вас є питання по товару, або потрібна допомога і консультація, Ви можете в будь-який момент зв'язатися з нами за телефонами:

Служба підтримки:

моб. +38066 479-20-91

  +38096 448-21-17

e-mail: mobilchina.com.ua@gmail.com

З повагою, Інтернет магазин MobilChina.com.ua

Mobilchina рекомендує